Газета «Народ»

Газета «Народ»
Фазы Луны на RedDay.ru (Киев)

Дія перша – РОЗУМІННЯ

01-major-magicianДія перша – РОЗУМІННЯ:

Найперша дія має бути – згадати як ми всі робили шкільне домашнє завдання: читали умову, пригадували, що вам розповідав вчитель, заглядали у свій зошит та дивились, що робилось у класі. Ви робили вправу, приймаючи завдання, написане в підручнику. У вас могли виникати різні думки: складно, не знаю, важко, навіщо, фігня якась, нічого робити, спишу завтра……, наразі все ж таки завдання якимось чином робилось. Що могло пришвидшити процес? Прийняття, що таки треба робити, усвідомлення, що ,в принципі, можна таки зробити і зараз, потім можна погуляти більше в зекономлений час, розуміння, що вчитись таки треба, а то не зрозумієш подальшого матеріалу. Після виконаної роботи ви теж мали певні відчуття: хто задоволення, хто полегшення, хто байдужості ….. йшов час – завданнячки ставали все складнішими і цікавішими, ……., а уявіть, ви не справилися б з шкільним курсом, наприклад 6-го класу, який би наслідок був? Правда варіантів багато? Але ж результат який? Ви все рівно з гріхами навпіл маєте засвоїти матеріал 6-го класу!!! Своїми силами, з батьками, вчителями, репетиторами, за гроші……………, а якщо ні – будь ласочка – на другий рік. А не захочете – є більш жорсткі способи примусу……..І так поки п’ятий клас не буде засвоєний хоча б на саме маленьке задовільно……….. не будемо розглядати гірші чи інші варіанти, їх багато. Взагалі варіантів багато, їх безліч.

Всі процеси однакові, і як вчать нас Великі Вчителі (Гермес Трисмегист, він же Тот і т.д.)– що з низу – те й зверху, що зверху, то і знизу……..

Давайте ще раз повернемось до домашнього завдання. Якщо у вас з першої спроби не виходить виконати вправу, які будуть дії? Почитати книжку, звернутись до друга, до батьків, до вчителя, самому подумати, то що….. послідовність дій буде залежати від ваших вподобань, звичок, характеру. Коли завдання виконано – ми прагнемо отримати певне підтвердження правильності нашої дії, хоч якесь. Далі можна додати до цього процесу маленьке зауваження, нотатку, яку, до речі, зараз активно використовують в комп’ютерних іграх. У грі гравці знаходять підказки та йдуть по них з рівня на рівень отримуючи бонуси. Гра використовує життєві принципи руху вперед…. чи життя використовує принципи гри? Виграли з першого разу – клас! Не виграли – спробуйте ще раз! Поки не зробите певний перелік дій за певний час – не виграєте…..і завжди є нагорода і є ще кілька запитань – навіщо грати, навіщо вигравати і хто саме виграє? І ще – навіщо такий процес весь час повторюється у нашому житті? Може саме для того, що б ми його оптимізували до ідеального?

Тепер давайте спробуємо розглянути коли завдання може бути зроблене ідеально. Ну першим пунктом має стояти ситуація, коли ми ідеальні))) Навіщо тоді взагалі щось робити))…….

Нагадаю відомий факт: задача буде розв’язною, коли заданий закон руху та початкова точка. Тобто добре прочитана умова завдання і є розуміння «що саме нас просили зробити в завданні?».

Ісус Христос казав приблизно так: «Ви грішні, бо незрячі, якщо ви думаєте, що ви зрячі, ви грішними залишитесь назавжди»……,мабуть ми ще таки грішні…… Але що таке гріх? Не вдаючись у глибокі теологічні роздуми, замінимо це слово «недосконалістю у правилах гри». Недосконалість – необізнаність, некерованість, неусвідомленість, нестриманість, не тренованість, невміння, не духовність, ще багато чого, що конкретно і опосередковано вказує на можливості нам розвиватись. Насправді саме це і дає нам можливість ЖИТИ. Тому що саме для цього ми і народжуємось, проживаємо наше життя і отримуємо його, життя, Досвід. Ми просто ще дуже малі діти порівняно з Творцем. Рівень малості може бути оцінений кожним окремо, виходячи з персонального Его. І це є визначення початкових умов. А умови гри (життя) – Закон Руху.

zhivopisec-skulptor-leonardo-da-vinche

Навіщо все це писалось? Щоб зацікавити у Грі під назвою Життя на планеті Земля. Життя цікаве, захоплююче, дивне і, якщо ви зможете почати отримувати насолоду від гри, ви будете прагнути виграти. Насправді ми знаємо і вміємо грати. Ми весь час цьому вчились – з самого народження. У нас повно вчителів. Повно можливостей десь отримати інформацію і правильно нею скористатись. У нас вже є Великий Досвід. І ми, в більшості, відчуваємо наше Завдання – залишилось – що? Навчитись говорити собі ПРАВДУ. Тому що першим і головним для встановлення початкових умов – це повна відвертість з самим собою. Правда в тому, що ми можемо помилятись, зупинятись, повертати назад, відпочивати, тільки потрібно говорити собі ПРАВДУ – констатувати факт – так, я зараз трохи загальмував, але Творець, дай мені наснагу піти далі – і це має бути відверто перед самим собою. Перше слово для цього спробуйте сказати таке: «Я красивий». Чому? Тому що ми всі Творіння Всевишнього, а у Нього всі Творіння досконалі – по Його Плану. І ми це точно знаємо.

Слова «Я красивий» повторюйте на перший раз не менше 22 хвилин. Можна більше. Натхнення. Далі буде))))

Олена Мулик для birur.nuina.net

Comments are closed.