Газета «Народ»

Газета «Народ»
Фазы Луны на RedDay.ru (Киев)

Де шукати Творця чи чому «рабів до Раю не пускають»

Intimacy-Kabbalah-smНаразі одним з основних запитань для людини у свідомому віці є запитання – для чого вона живе, навіщо вона живе і а що взагалі ми тут всі робимо?

Такі собі запитаннячки ніби і ні про що. І деякий час вони таки й були ні про що конкретне, але тут почалося некомфортне існування – і таки всі заворушилися, ну ще не всі, ще деякі сплять, але ж вже й не дуже солодко, тому що крізь сон запах смаженого пробивається…….

Саме час до Творця Всевишнього, до Богів звертатись, до Просвітлених бігти і їх питати в пришвидшеному темпі – а що робити нам тепер, намалюйте План, хто нас сюди привів, ми ж були білими та пухнастими, а тепер що тут робиться у нас під самісіньким носом?

Але перед початком процесу пояснення що таке тут робиться, подумайте, а чи можете ви зараз піти в спортзал, підійти до штанги, приміром вагою в 150 кг і підняти її? Чи може ви можете сісти на будь який тренажер, поставити там максимальну вагу і зробити 100 вправ? Ні? А чому? Може тому що ви ніколи цього не робили, ви курите, п’єте і їсте всяку гидотну, лежите під телевізором і сприймаєте те, що вам вливають в ваші очі, вуха, у все тіло……!!!!!

Чи просто взагалі вам це нецікаво робити і ви ходите в басейн, плаваєте, а важка атлетика – не ваше хобі? Так це – нормально – кожному ж своє……. Єдине що ви маєте зрозуміти, що якщо хочеться чогось досягнути – потрібно цього хотіти, мати правильний план тренування і виконувати ретельно, щоденно всі завдання, записані в цьому Плані. Причому ще й вмикати свої мізки та відчуття, як і коли саме вам потрібно діяти, тому що хто як не ви самі точно орієнтуєтесь у своєму самопочутті!

Може хтось ще вважає, що людина – наслідок еволюції з мавпи?

Чи може хтось впевнений, що реальний Світ створився сам пособі від нагрівання та вибуху? Чи ви народились в певній родині і ваше тіло виросло таким і вам просто страфило, чи недуже? А коли ви прокидаєтесь ранком і пам’ятаєте свій сон, а потім, через деякий час ви бачите в реалі ті сновидіння і впадаєте в стан дежавю….. і деякі події стаються саме так як вам гадалка напророчила? А якщо ви вже не хочете, щоб так відбулося – що робити? Пророкам дуже хочеться сказати – стули свій писок, в мене є інша думка, буде так як хочу я…… І до деяких Творець таки прислухається!

 

Олена Мулик для birur.nuina.net

Comments are closed.